Kerapro

PRODUKT PROFESJONALNY ZALECANY DLA SALONÓW FRYZJERSKICH KERAPRO 5 jest kuracją, która odbudowuje włókno włosa oraz regeneruje włosy puszące się, uszkodzone i niepodatne (trudne do ułożenia), które utraciły swą strukturę w wyniku różnych zabiegów chemicznych i niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Wykorzystując naturalną keratynę produkt ten przywraca pierwotną, naturalną jej zawartość poprzez zwiększanie wiązania jej w obrębie włosa wypełnia wszystkie ubytki i luki w łusce włosa. Dodatkowo chroni i zapobiega przed niekorzystnym działaniem zanieczyszczeń środowiska i czynników zewnętrznych. Rewolucja w tej kuracji wynika z prostoty zastosowania naturalnej keratyny, która jest wprowadzana głęboko do naskórka włosa, w pełni regeneruje włos, wypełniając go i wzbogacając o nowy blask. System ten pozwala na zredukowanie do 95% elektryzowania i puszenia się włosów. Po zastosowaniu kuracji włosy stają sie podatne i łatwiejsze do ułożenia i stylizacji. KERAPRO 5 jest kompleksem opartym na keratynie - która jest fundamentalnym białkiem w składzie włosa, które przenika i działa w głebi włosa - odbudowuje jego wytrzymałość i sprężystość.

Produkt bezpieczny, nie zawiera w składzie formaldehydu i aldehydów. KERAORO 5 utrzymuje się do 5 miesiący, w zależności od struktury i kondycji włosa, po kuracji powinno się przestrzegać dalszej pielęgnacji włosów i zaleceń profesjonalistów.

Zestaw KERAPRO 5 składa się z 5 produktów:

  • - Szampon keratynowy przygotowujący PRE 225 ml
  • - Maska keratynowa odbudowująca  CARBO 225 ml
  • - Szampon keratynowy utrwalający   POST 225 ml
  • - Balsam keratynowy nawilżający   HYDRO 225 ml
  • - Fluid keratynowy wygładzający   SERUM 225 ml

W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.

Subskrybuj RSS - Kerapro