Green Light

 

Linia RE-CO Green Light zawiera odżywcze produkty, które szybko i skutecznie odbudowują i wzmacniają włosy. Profesjonalne receptury wzbogacone o składniki pochodzenia biologicznego, które przywracają witaminy, minerały i składniki odżywcze, przywracając naturalny połysk i elastyczność włosów.

RE-CO został opracowany w oparciu o rewolucyjną nową technologię z 3-ciężarową gamą keratynowej molekularnej Kera-Tech ™ o masie cząsteczkowej 3.

Ta unikalna i zarejestrowana technologia działa z trzema różnymi masami cząsteczkowymi czystych zhydrolizowanych białek keratynowych, pośrednich włókien aminokwasowych włóknistej keratyny i globularnych białek macierzy keratynowej.

Trzy różne masy cząsteczkowe keratyny zostały ustrukturyzowane i regulowane, aby przenikać i wiązać się z określoną warstwą włosów, od szpiku do kory, aż do warstw skóry głowy. W związku z tym różne cząsteczki keratyny są zagęszczane, topione i łączone ze sobą oraz z formami związanymi z keratyną we włosach, aby uzyskać całkowity proces restrukturyzacji pozostawiając włosy w pełni napięte, elastyczne i niezwykle jasne.

W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.

Subskrybuj RSS - Green Light