Zabieg Wygładzania Keratynowego

CZYM JEST ZABIEG KERATYNOWEGO WYGŁADZANIA WŁOSÓW?

Kuracja keratynowa wzbogacona została nawilżającymi i odżywiającymi olejkami: arganowym, shea i kokosowym, a także ultra nowoczesną mieszanką silikonów dla idealnego wygładzenia i termoochrony. Produkt oparty jest na bazie kwasów organicznych i protein, wzbogacony o keratynę i prowitaminę B-5, dzięki czemu silnie odbudowuje strukturę włosów, wygładza, prostuje i nadaje blask.

DLACZEGO WARTO ZDYCYDOWAĆ SIĘ NA KERATYNE WEGAŃSKĄ?

Keratyna jest w pełni organiczna i zawiera kompleks aminokwasów pochodzących ze zbóż i soi, których charakterystyka jest idealnie zbieżna, z keratyną pochodzenia zwierzęcego. Jest to rozwiązanie szanujące środowisko i zdrowie konsumenta. Produkty nie zawierają parabenów, formadelhydu. Kombinacja keratyny pochodzenia roślinnego w połączeniu z innymi naturalnymi składnikami to absolutna innowacja na rynku produktów prostujących włosy.

JAK WYGLĄDA ZABIEG KERATYNOWEGO WYGŁADZANIA?

Zabieg keratyną wegańską znacznie różni się od standardowego prostowania włosów. Jest on o wiele szybszy i przyjemniejszy zarówno dla klienta jak i dla fryzjera.

Cały proces rozpoczynamy od przygotowania włosów szamponem oczyszczającym. Bardzo ważne jest dobre otwarcie łuski włosa, ma to ogromne znaczenie dla całego zabiegu oraz efektu.

Keratyne nanosimy pasmo po paśmie jednocześnie rozczesując grzebieniem pojedyncze pasma.

Po dokładnemu nałożeniu preparatu zostawiamy klientkę na 30 minut pod źródłem ciepła.

Dokładnie spłukujemy całość i przystępujemy do suszenia włosów oraz prostowania. Temperaturę prostownicy oraz częstotliwość prostowania dopasowujemy do potrzeb oraz rodzaju włosów klientki. Efekt utrzymuje się ok 3 miesiące.

  

Image: