Seria Kosmetyków Dla Mężczyzn

Tym razem przedstawiamy serię pielęgnacyjną do włosów, ciała oraz brody dla Panów. Kosmetyki można znaleźć na Naszej stronie internetowejwww.beverly24.pl zakładka PRODUKTY - K-TIME.
1.One Man Shampoo- szampon i żel pod prysznic 250 ml
Energizujący, wzmacjający i tonizujący szampon i żel pod prysznic do częstego użytku. Delikatnie czyści ciało oraz włosy, przywracając nawilżenie i gładkość.


2.One Man Shampoo 3w1- szampon przeciwłupieżowy 250ml 
Szampon 3w1 wzmacniający, przeciwłupieżowy i oczyszczający jest idealnym produktem dla mężczyzn, którzy oczekują łagodnego leczenia, głębokiego oczyszczenia oraz usunięcia pozostałości po łupieżu. Dzięki formule wzbogaconej o keratynę, która ułatwia i stymuluje witalność komórkową włókna, oczyszczając je i wzmacniając. Ponadto innowacyjny preparat wzmacniający 3w1 One Man tonizuje skórę głowy i zwiększa jej odporność.


3.One Man Dark Gel- żel do włosów siwych i zarostu 150 ml
Podkreślający, nawilżający, formujący żel dla włosów siwych i zarostu. Nie zawiera alkoholu. Posiada właściwości niwelujący efekt siwych włosów. 


4.One Man Fluid 3w1- nawilżający płyn do włosów i zarostu 150 ml
Nawilżający, wzmacniający i układający płyn do włosów i zarostu. Przeciwdziała elektryzowaniu włosów i ułatwia rozczesywanie. Świetnie nadaje się do nałożenia przed strzyżeniem. Nawilża i dyscyplinuje owłosienie twarzy zostawiając je miękkim i o przyjemnym zapachu