Regeneracja- LIFTING włosów.

Zabieg liftingu włosów z botoksem.

Botoks na włosy to silnie regenerujący i nawilżający płyn bogaty w aktywne składniki takie jak ceramidy , hydrolizowaną keratynę, kolagen, kwas hialuronowy i olej pistacjowy. Odnawia i odżywia włosy działając synergicznie, tworząc efekt BOTOKSU. Nawilża i wypełnia ubytki keratynowe w rdzeniu włosa, a specjalna formuła preparatu którą opracowaliśmy w naszym salonie pozwala na utrzymanie takiego stanu do 6 tygodni. Włosy po zabiegu są błyszczące, podatne i zdrowe.

 

Jak wygląda ten zabieg?

Standardowy zabieg botoksu polega na otwarciu łuski włosa, wprowadzenie preparatu oraz użycia źródła ciepła.

Postanowiliśmy rozbudować zabieg w dodatkowe czynności tak aby efekt był natychmiastowy dla nawet najbardziej zniszczonych włosów.

Cały zabieg zaczynamy od użycia szamponu alkalicznego tak, aby odpowiednio przygotować łuskę włosa. Następnie pasmo po paśmie nakładamy przygotowany preparat, za pomocą pielęgnicy na podczerwień z ultradźwiękami.

 

Czym jest pielęgnica?

Po zastosowaniu pielęgnicy składniki odżywcze wnikają w głąb włosa bardziej o nawet 60%. Dzięki zastosowaniu podczerwieni wytwarzane są świeże połączenia aminokwasów we włosach a ubytki między łuskami zostają wypełnione. Ultradźwiękowe fale pielęgnicy powodują, że maska jest rozbijana na mikroskopijne cząsteczki co znacznie ułatwia łatwiejsze i szybsze wnikanie składników odżywczych w głąb włosa, dzięki temu zjawisku włos staje się odżywiony aż do jego wnętrza.

 

 

Następnym krokiem zaraz po pielęgnicy jest użycie sauny z ozonem.

Sauna ozonowa wykorzystuje ciepło, pod wpływem którego rozchylają się łuski włosa. Dzięki temu ozon oraz substancje odżywcze, łatwo wnikają nawet w najgłębsze warstwy włosa poprawiając jego kondycję.

Sauna nawilża i dotlenia włosy. Zabieg zregeneruje włosy zniszczone działaniem promieni słonecznych, wiatru i słonej wody. Stosowany systematycznie zapobiegnie też nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów.

Tlen oczyszcza włosy i skórę głowy oraz poprawia ukrwienie skóry. Posiada właściwości bakteriobójcze oraz wirusobójcze. Stosując zabiegi z ozonem, działamy także przeciwłupieżowo, przeciwłojotokowo. Zmniejszamy kolonizację grzybów na skórze głowy.

 

Po odpowiedniemu zaaplikowaniu wszystkich składników odżywczych zawartych w preparacie, czas na zakwaszenie całego zabiegu tak aby efekt utrzymał się jak najdłużej.

Aplikujemy maskę odpowiednią dla danych włosów urządzeniem z Infuzją Parową.

 

Czym jest infuzja parowa?

Specjalne urządzenie przekazuje do skóry jednocześnie tlen oraz mocno nasyconą składnikami odżywczymi mieszankę. Pistolet za pomocą ultradźwięków wytwarza lekką mgiełkę wodną, która wszczepia składniki odżywcze we włos. Za sprawą takiego połączenia działamy na włosy ze zdwojoną siłą, ponieważ już sam tlen ma zbawienny wpływ na kondycję włosów:

-ogranicza wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost,

-odżywia, nawilża i rewitalizuje skórę głowy,

-oczyszcza z obumarłego naskórka, łoju, resztek kosmetyków,

-unosi włosy u nasady, pogrubia i zwiększa elastyczność.

 

Po całym zabiegu spłukujemy całość letnią wodą, suszymy oraz prostujemy.

Zwieńczeniem całego zabiegu jest Polaryzacja włosów.

Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które zapuszczają włosy i nie chcą ich skracać. Polerownie włosów pomaga pozbyć się poszarpanych i sterczących końcówek, dzięki czemu włosy staja się gładsze, a fryzura nabiera ładnego kształtu. Zniszczone i rozdwojone końcówki likwiduje się na różnej długości włosów, starannie przycinając odstające pasmo. Do zalet techniki można przypisać nie tylko fakt pozbycia się zniszczonych końcówek. Cięcie sprawia, że włosy są wyraźnie wygładzone i mają odświeżony wygląd bez konieczności drastycznego skracania ich długości.

                                                                                                                

Jaki jest czas i koszt zabiegu?

Całkowity czas zabiegu trwa ok 1,5-2h w zależności od długości oraz grubości włosów.

Ceny kształtują się od 100 – 200 złotych.

 

 

Image: