Polecamy

 

Seria kosmetyków Balje przeznaczone są do włosów suchych, pozbawionych blasku. Składniki odżywcze dają niesamowite nawilżenie. Pro-witamina B5 jest to główny składnik, który nadaje włosom zdrowy wygląd oraz sprężystość. Dodatkowo Ekstrakt z Papai jest niewyczerpanym źródłem przeciwutleniaczy, które przeciwdziałają powstawaniu wolnych rodników przez co mają działanie przeciwzapalne i lecznicze. Po zastosowaniu kosmetyków Balje włosy są miekkie, łatwo się rozczesują, są zregenerowane i dodatkowo cudownie pachną przez owocową nute Papai.

 

naturalnie odbudowujące wiązania dwusiarczkowe.

Nowa formuła farb LIPOSOME HAIR COLOR na bazie wody termalnej i oragnicznego oleju arganowego. Takie połączenie składników przemienia zabieg koloryzacji w prawdziwy zabieg kosmetyczny, pozostawiając włosy lsniące i świetliste. Nowa generacja koloru o niskiej zawartosci amoniaku, przyjemnym zapachu i delikatnej konsystencji. Krem - żel łatwo mieszający się, który ochrania strukture włosów dzięki specjalnej formule keratyny odbudowującej o niskiej masie cząsteczkowej.

obsługi salonów fryzjerskich, kosmetycznych, spa i t.p.

Polecamy Państwu oprogramowanie komputerowe do zarządzania salonem fryzjerskim, kosmetycznym, salonem urody i spa. Program który został stworzony przez fryzjera dla fryzjera. Uwzględniono w nim tylko niezbędne opcję, a najważniejszą zaletą jest to że niema abonammentu jak większość podobnych serwisów. Sontaktuj cie się z nami dla otrzymania większej informacji.

Zachęcamy wszystkich do subskrybcji kanalu JURAN ART na YouTube. Jest to kanal o fryzjerstwie z treści którego każdy, nawet doświadczony, może coś dla siebi znależć korzystnego. Na kanale JuranART możecie Państwo zobaczyć masterklasy oraz workshopy na wszystkie interesujące tematy.

Zapraszamy do oglądania. YouTube

Polecamy!!! W tym miesiącu najbardziej sprzedawany zestaw kosmetyków RE-CO marki GREENLIGHT.