Farby Liposomowe z wodą termalną LHC w naszym salonie.

Nowa formuła farb do włosów z serii LIPOSOME HAIR COLOR to połączenie środków aktywnych, pigmentów oraz  wody termalnej i organicznego oleju arganowego.Połączenie to przemienia zabieg koloryzacji w prawdziwy zabieg kosmetyczny, pozostawiając włosy lśniące i rozjaśnione.
Nowa generacja koloru o niskiej zawartości amoniaku, przyjemnym zapachu i delikatnej konsystencji. Krem – żel łatwo mieszający się, który ochrania strukturę włosa dzięki specjalnej formule kreatyny odbudowującej o niskiej masie cząsteczkowej. Dzięki synergii z ultra-czystymi pigmentami zapewnia doskonałe pokrycie siwych włosów i maksymalną trwałość koloru nadając mu błysk.
 
 
Woda termalna z włoskiego źródła, zawarta w farbach Liposome Hair Color, sprawia, iż koloryzacja staje się relaksującym doświadczeniem i autentycznym zabiegiem kosmetycznym dla włosów.
W kontakcie ze skałą, dochodzi do mineralizacji wody termalnej uzyskując właściwości chemiczne i fizyczne pierwiastków śladowych zawartych w niej, co wpływa na  tonizację i nawilżenie włosów.  Oprócz korzyści płynących z wód termalnych, farba zawiera organiczny olej arganowy, który nadaje połysk i odbudowuje włosy.

 

LIPOSOMY

Firma Chenice opatentowała system nośników liposomowych, który wykorzystuje w preparatach pielęgnacyjnych oraz produktach do koloryzacji włosów. Liposomy to mikroskopijne cząsteczki , mniejsze nawet do 300 razy od komórek skóry i włosów. Do ich wnętrza zostały wtłoczone aktywne substancje pielęgnacyjne, naturalne wyciągi roślinne jak i pigmenty. Liposomy mają zdolność do głębokiego wnikania w głąb skóry oraz do wnętrza włosa co sprawia, że produkty z zastosowaniem nośników liposomowych działają efektywniej od tradycyjnych.

79 odcieni (standardowe i ultra-rozjaśniające) z możliwością stworzenia aż 792 kombinacji kolorystycznych. 

 
Image: