Bottox Effect Lotion- Regenerująca Kuracja Do Włosów

BOTOKS NA WŁOSY- NA CZYM POLEGA?

Botoks włosów to profesjonalny zabieg fryzjerski, którego zadaniem jest odbudowa włosa, jego regeneracja i poprawa kondycji. W efekcie włosy powinny odzyskać blask, być na nowo miękkie i elastyczne, gładkie i delikatne w dotyku.
Botox na włosy polega na wtłoczeniu w kosmyki składników odżywczych, które uzupełniają ubytki między korą a otoczką włosa. Preparaty stosowane do botoksu włosów zawierają przede wszystkim kolagen, kwas hialuronowy, jagody acai. Widzisz już pewnie, że botox do włosów ma niewiele wspólnego z tak popularnym zabiegiem medycyny estetycznej. Nie ma tutaj toksyny botulinowej, nie ma też strzykawek. W zasadzie botox na włosy to zabieg bezinwazyjny.

JAK PRZEBEGA ZABIEG BOTOKSU?

W pierwszej kolejności fryzjer przygotowuje włosy do zabiegu, czyli myje je szamponem alkalicznym o PH 9-9,5. 
Następnie nanosi produkt a długość włosów. W każdym salonie fryzjrskim jest to indywidualna kwestia jak bardzo fryzjer rozbuduje ten zabieg. Do podkręcenia działania bottoxu moża użyć np. pielegnicy na podczerwień lub sauny, dzięki czemu jeszcze dłużej będziemy się cieszyć  pięknymi, zdrowymi, lśniącymi włosami. 

BOTOKS NA WŁOSY, DLA KOGO?

W sumie nie ma przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu. Botoks na włosy ma działanie przede wszystkim odżywcze. Nie obciąża przy tym włosów, oczywiście nie niszczy ich i nie osłabia. Na zabieg mogą się zdecydować osoby z osłabionymi, zniszczonymi czy cienkimi włosami.
Zabieg polecany jest do włosów zniszczonych – na przykład farbowaniem, rozjaśnianiem, stylizacją. Może być też świetnym rozwiązaniem po zimie, gdy włosy są słabe i zniszczone. Ale też po lecie, kiedy kosmyki są przesuszone i zniszczone słońcem, chlorowaną oraz słoną wodą.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ ZABIEG BOTOKSU?

Zasadniczo nie ma reguły jak długo efekt się utrzyma na włosach, jest to kwestia indywidualna. Wpływa na to poziom zniszczenia włosa, jego porowatość oraz pielegnacja w domu. U niektórych Pań zalecana jest seria zabiegów, a u reszty efekt utrzymuję się średnio ok miesiąca. Stosowanie odpowiednich kosmetyków w domu oraz odpowiednia stylizacja ma bardzo duży wpływ na kondycje włosa. Najważniejsze używać kosmetyków bez dodatków parabenów, SLS oraz soli, ponieważ te składniki bardzo szybko wypłukują wszystkie wartości odżywcze i przesuszają włosy. Warto sięgnąć po kosmetyki z dodatkiem keratyny oraz kwasu hialuronowego.

 

CHENICE BOTTOX EFFECT

 

 

 

BOTTOX  EFFECT to kuracja  włosów  każdego rodzaju  zapewniająca natychmiastową regenerację , odżywienie ,połysk i idealną teksturę oraz ochronę przed zniszczeniem. Jest to idealny zamiennik keratynowego prostowania włosów.
BOTTOX  EFFECT  można nabyć w Naszym sklepie internetowym https://beverly24.pl/
https://beverly24.pl/pl/searchquery/bottox%C2%A0/1/desc/5?url=bottox%C2%A0

Dzięki zawartości KWASU HIALURONOWEGO uzyskujemy głębokie nawilżenie ponieważ KWAS HIALURONOWY posiada zdolność do utrzymywania wody w ilości wielokrotnie większej niż jego masa własna.
KOLAGEN  nawilża i odżywia włosy  przywracając je  do dawnej świetności.
KERATYNA  jako   naturalny  składnik, uzupełnia jej brak naprawiając uszkodzone chemicznie i  fizycznie włosy.
OLEJ PISTACJOWY  to naturalny spowalniacz procesu starzenia,zatrzymuje wodę , wzmacnia włosy.
 
Na cały rozbudowany 1,5 godzinny zabieg zapraszamy również do Naszego salonu fryzjerskiego Chenice Beverly Hills

https://www.facebook.com/salonlubon/?ref=aymt_homepage_panel&eid=ARCn6-Z1ze1P2U58RodDKdK2YFl6EyAYm3ArceaC4evz5hERinqigQAGaSATg05bsiRkeMty-m98zGD1

https://www.youtube.com/watch?v=ypkZaeYbklo

W linku można zbaczyć jak krok po kroku stosować Bottox Effect Lotion oraz natychmiastowy efekt.